POSTUP DO SEMIFINÁLE

Starší žáci fotbalového klubu TJ BDSTAV Sedliště obsadili v základním turnaji Krajské zimní ligy 16. listopadu v Brušperku druhé místo a postoupili již přímo do semifinále soutěže společně s vítěznými Fryčovicemi.

V kvalitně obsazeném turnajovém klání si naší žáci vybojovali postup až v posledním střetnutí s dosud neporáženými Michálkovicemi, které zdolali v kvalitním utkání 2:1, když vítěznou branku vsítil po krásné akci kapitán mužstva Š. Svoboda. Proti silnému soupeři jsme se ujali vedení gólem po nádherné kombinaci, kterou zakončil přesnou střelou výborně hrající obránce M. Ondračka. Michálkovice sice vzápětí vyrovnaly brankou přímo z rohového kopu, ale v závěru zápasu se náš tým začal prosazovat proti silovému pojetí našeho rivala technickou hrou a o naší výhře rozhodl rychlý a důrazný útočník Svoboda. V celém turnaji všichni hráči našeho týmu hráli s obrovským nasazením a stejnou měrou přispěli k zaslouženému postupu.  Výborně chytal D. Majer a střelecky se prosadil T. Hammer, jenž v turnaji třikrát skóroval.

Výsledky Sedlišť a střelci branek:

Sedliště - Staříč 1:0, T. Hammer 1.

Sedliště - Příbor 1:2, T. Hammer 1.

Sedliště - Fryčovice 0:2

Sedliště - Řepiště 2:1, Macura a T. Hammer po 1.

Sedliště - Michálkovice 2:1, M. Ondračka a Svoboda po 1.

Sestava: D. Majer - D. Ondračka, Diblík, Svoboda, Macura - M.Ondračka, T. Hammer, J. Tomis, Šebesta - Gabriel, Piekarczyk, Kohut, Lanča - A. Tomis.

Konečné pořadí: 1. Fryčovice 11 bodů (8:1), 2. Sedliště 9 (6:6), 3. Michálkovice 8 (6:3), 4. Staříč 7 (5:4), 5. Příbor 7 (4:6), 6. Řepiště 0 (1:10)

Trenér Jiří Rodek, vedoucí Petr Ondračka