Nabídka sponzorství

Chcete se podílet na úspěších našeho klubu a pomoci nám v rozvoji? Staňte se našim sponzorem. Budete součástí týmu s dlouholetou tradicí, stabilním zázemím a mnoha sportovními úspěchy.

Jak se můžete zviditelnit?

• Firemní logo na dresech hráčů
  • Logo firmy na webových stránkách týmu mezi sponzory
  • Reklamní panel v areálu hřiště
  • Pokud máte individuální požadavky, či jiné představy, je možné se domluvit

V případě zájmu o spolupráci s naším klubem neváhejte prosím kontaktovat vedení klubu, se kterým si dohodnete podrobnosti případné spolupráce. Kontakty

Naši sponzoři

Stavební společnost BD STAV s.r.o. - firma zabývající se stavbou, úpravou, revitalizací, zateplováním a dalšími různými prácemi na rodinných a panelových domech.
www.bdstav.cz
Obec Sedliště - obec, ve které se náš klub nachází, pomáhá klubu už dlouhá léta v rozvoji.
www.sedliste.cz
DM Gastro DM Gastro - výroba a prodej nerezového gastronomického vybavení od nejmenších detailů až po kompletní technologické vybavení. DM Gastro, to je: výrobní,obchodní a servisní činnost, program bonusových slev, konzultační návrhy a poradenství zdarma a výběr z mnoha výrobků renomovaných firem.
www.dmgastro.com
Stolařství Zubek Stolařství Zubek - Výroba nábytku na zakázku. Nabídka kuchyní, kancelářského nábytku, vestavných skříní, schodišť i dětských pokojů.
www.zubek-stolarstvi.com/
Ponožková výroba Miketa Ponožky Miketa - výrobce spousty druhů ponožkového zboží sídlící v naší obci. Výroba je rozšiřována dle nároků a požadavků zákazníků. Filozofie firmy - trvale spokojený zákazník.
www.ponozkymiketa.cz